Strona zarówno dla fachowców i inżynierów, jak i konsumentów czy przedsiębiorców

O autorach

Jako autorzy niniejszego bloga zajmujemy się szeroko pojętą tematyką remontową. Chodzi zarówno o gruntowne zaplanowanie całego remontu, jak i jego właściwe wykonanie, przy użyciu odpowiednich do tego narzędzi, urządzeń i wykorzystywanych materiałów.

Z racji tego, co robimy, staramy się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi. Co więcej, uczymy się ich odpowiednio używać i stosować.

Systematyzujemy też cały czas naszą wiedzę i doświadczenia i chcemy o nich pisać, aby podzielić się nimi z innymi fachowcami, inżynierami, przedsiębiorcami i konsumentami.

Wciąż chcemy odpowiadać na pytania: co kupić? jak tego użyć? na co zwracać uwagę? Zdajemy sobie sprawę, że materiał materiałowi nierówny; to samo tyczy się używanych podczas remontów urządzeń i narzędzi.

Wiemy, że remonty będą przeprowadzane zawsze i w różnych miejscach. Dla nas stanowi to ciągłe wyzwanie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, dostosowanych jednak do konkretnych możliwości ekonomicznych poszczególnych zleceniodawców.